Strefa Startup | 31.8.2016

Klienci, dobry zespół i miliony monet. Podstawa udanego startupu

Zapraszamy na otwartą dyskusję moderowaną przez Aleksandra Kuczka, CEO Perfect Dashboard, który podzieli się doświadczeniami wyniesionymi z Uniwersytetu w Berkeley oraz jednego z czołowych akceleratorów San Francisco.

Kiedy: 9.09.2016 (piątek), godz. 17:30-18:30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja: www.podstawaudanegostartupu.evenea.pl

Milion spraw walczy o Twoją uwagę każdego dnia, ale to Twoja zdolność do zorganizowania, finansowania, stworzenia oddanego zespołu oraz rozwiązania prawdziwych problemów Twoich klientów zadecyduje o sukcesie. Zachęcamy do udziału w spotkaniu "Klienci, dobry zespół i miliony monet", które poprowadzi Aleksander Kuczek. 

Aleksander Kuczek - CEO i współtwórca Perfect Dashboard, platformy oszczędzającej administratorom stron internetowych 50% czasu w codziennych i niecodziennych czynnościach. Wierzy, że internet jest kluczem do rozwoju każdego biznesu. Swoją pierwszą stronę internetową stworzył w wieku 15 lat, a mając lat 17 założył pierwszą firmę. Prywatnie pasjonuje się optymalizacją wszystkiego co możliwe i czerpaniem z życia, ile tylko się da. Prelegent na konferencjach branżowych w kraju i za granicą. Po pracy zarządza wirtualnymi imperiami w grach komputerowych.