Strefa Startup | 17.8.2016

Techniki generowania pomysłów i rozwiązań problemów

Statystycznie potrzeba co najmniej 200 pomysłów, aby powstało jedno doskonałe rozwiązanie, a przy okazji dwa lub trzy "zaledwie" dobre rozwiązania. Aż dwustu, a może tylko dwustu?

Podczas tego warsztatu dowiecie się co sprzyja, a co przeszkadza poszukiwaniu rozwiązań. Poznacie sprawdzone w biznesie techniki generowania pomysłów.

Kiedy: 29 sierpnia 2016 (poniedziałek), godz. 17:00-20:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja na www.pomyslyirozwiazania.evenea.pl

Dla kogo?
Do udziału zachęcamy osoby, które szukają dobrego pomysłu na własny biznes, lub które mają pomysł, jednak zastawiają się, w jaki sposób go zmodyfikować. Zaproszenie kierujemy szczególnie do startupów i początkujących  przedsiębiorców.

Prowadzący:
Łukasz Tomczyk
Startupowiec, manager, specjalista w obszarze HR i trener. Jest współzałożycielem Let’s Deliver, największej na pomorzu firmy specjalizującej się w miejskich dostawach ekspresowych. W swojej pracy codziennie mierzy się z wyzwaniami, które wymagają nietuzinkowego podejścia i setek pomysłów rozwiązania problemu. Od wielu lat zdobytym doświadczeniem dzieli się zarówno ze studentami marzącymi o własnym biznesie, początkującymi przedsiębiorcami jak i pracownikami dużych firm i instytucji z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach wspierających młodych przedsiębiorców i stale współpracuje z Centrum Rozwoju Jump, z którym szerzy ducha kreatywnego podejścia do życia.