Strefa Startup | 19.9.2016

#6 AULA TRÓJMIASTO

Zapraszamy na szóstą edycję AULI Trójmiasto, która odbędzie się 3 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Kiedy: 03.10.2016 (poniedziałek), godz. 18:18-20:00 
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala C
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: www.aulatrojmiasto6.evenea.pl

1. Kogo szukają dziś innowacyjni pracodawcy?
Katarzyna Żórawska
Kasia pomaga startupom z Paryża i Monachium znaleźć najlepszych dla nich programistów i testerów. Kilkakrotnie opowiadała na meet-upach Geek Girls Carrots jak dobrze napisać profil na LinkedIn oraz jak łatwiej znaleźć pracę. Współorganizowała darmowe weekendowe warsztaty programowania w Pythonie - PyCode Carrots Warsaw 2016. Żeby lepiej zrozumieć świat programistów, sama wzięła udział w paru kursach programowania, m.in JavaScript (CODE:ME) czy Ruby on Rails (Rails Girls Tricity).

2. Z kuchni do fabryki piwa
Tomasz Brzostowski
Tomek to młody przedsiębiorca, twórca Browaru Brodacz, organizator Hevelki - festiwalu piw rzemieślniczych. Pochodzi z Mazur, do Trójmiasta przyjechał na studia. Skończył Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Gdańskiej. W czasie studiów zainteresował się piwem i domowymi sposobami jego produkcji, dlatego sprawy piwne od dawna są mu tak bliskie. Opowie o swoim marzeniu bycia przedsiębiorcą i o tym jak z kuchni na stancji przeszedł na warzenie "bez żartów".

3. Projektowanie efektu magii we wzornictwie produktów
Paweł Borsuk
Paweł jest partnerem w firmie BRANDSPOT. Z zawodu grafik projektant. Opowie jak projektować produkty, które wszyscy pokochają.