PPNT | 27.11.2018

Zgłoś swojego Lidera PPNT!

Nominacje trwają do 4 grudnia (wtorek), godz. 18:00

kiedy: do 4 grudnia (wtorek), godz. 18:00
formularz nominacji dostępny na stronie: http://bit.ly/liderppnt2018

Formularz głosowania na nominowanych będzie dostępny od 5 grudnia (środa).
Tegorocznych Liderów PPNT poznamy podczas spotkania PPNT Świątecznie: 14 grudnia (piątek), godz. 15:00

Konkurs Lidera PPNT stał się już parkową tradycją. Co roku, podczas spotkania PPNT Świątecznie, nagradzamy tych Parkowiczów, którzy w ostatnich miesięcach osiągnęli wyjątkowy sukces, a ich działalność zasługuje na szczególną uwagę. Znasz taką osobę? Zgłoś ją do konkursu! Nominujemy Liderów w pięciu kategoriach: Debiut, Wydarzenie, Produkt-Usługa, Osobowość, Coworker. 

Debiut 2018 - to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy potencjał sukcesu. W tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm.

Produkt-Usługa - nominujemy produkty lub usługi firm parkowych, o których w mijającym roku było głośno: odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności. Nie nominujemy prototypów, jedynie wdrożone rozwiązania.

Coworker - nominujemy najlepszy projekt rozwijany w coworkingu Strefy Startup. Zgłaszamy coworkerów opracowujących rozwiązania, które mają szansę odnieść sukces komercyjny i w trafny sposób odpowiadają na potrzeby rynku.

Wydarzenie 2018 - to o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały przychylne opinie, pobudzały do działania, rozwoju, refleksji. Przyciągały merytoryką, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań, poznawaniu nowych ludzi. W tej kategorii nominujemy jedynie wydarzenia, które odbyły się w PPNT Gdynia.

Osobowość PPNT - parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością. Osobowościami PPNT mogą być jedynie Parkowicze.

Regulamin konkursu: tutaj