PPNT | 28.11.2017

Zgłoś swojego LIDERA PPNT!

Jak co roku, chcemy nagrodzić tych Parkowiczów, którzy na przestrzeni 2017 roku osiągnęli wyjątkowy sukces oraz wyróżnili się swoją aktywną działalnością. Znasz taką osobę? Czekamy na Twojego kandydata!

Nominujemy w czterech kategoriach: Debiut 2017,  Wydarzenie 2017, Produkt-Usługa,  Osobowość PPNT.

Debiut 2017 - w tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem - na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm: projekty oraz produkty, które wzbudziły szczególne zainteresowanie – mediów, konkurencji, specjalistów, rynku odbiorców. Debiut to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy potencjał sukcesu. W tej kategorii możemy nominować także prototypy.

Produkt-Usługa – nominujemy produkty lub usługi, o których były głośno – odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności. Nie nominujemy prototypów, jedynie wdrożone rozwiązania.

Wydarzenie 2017  - to o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały przychylne opinie, pobudzały do działania, rozwoju, refleksji. Przyciągały merytoryką, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań, poznawaniu nowych ludzi.  W tej kategorii nominujemy jedynie wydarzenia, które odbyły się w PPNT Gdynia.

Osobowość PPNT – parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością. Osobowością PPNT może być każdą osoba pracująca PPNT oraz w firmach parkowych.   

Tutaj nominujesz swojego kandydata!

Nominacje:
od 27 listopada do 8 grudnia


Czytaj więcej w REGULAMIN konkursu LIDER 2017.pdf.