PPNT | 21.6.2018

Wizja Rozwoju. Możliwe utrudnienia dla Parkowiczów.

W dniach 25-26 czerwca na terenie całego PPNT Gdynia i Gdynia Arena odbywać się będzie duże wydarzenie gospodarcze – Forum Wizja Rozwoju. Ze względów bezpieczeństwa zostaną wprowadzone zmiany w organizacji PPNT Gdynia.

W związku z tym, że gościem specjalnym konferencji będzie Prezes Rady Ministrów i konieczne jest zachowanie wyjątkowych środków bezpieczeństwa, możecie napotkać na pewne utrudnienia w tym okresie.

Brak dostępu do parkingu naziemnego przy budynku II
Wszyscy Parkowicze mający wykupiony abonament parkingowy, będą mieli możliwość bezpłatnego korzystania z parkingu podziemnego. Zalecamy, aby dojazd i wyjazd z parkingu odbywał się w kierunku ulicy Stryjskiej.
W czasie trwania Forum prosimy Was o ograniczenie wizyt gości oraz dostaw. Jeśli w tych dniach planujecie spotkania, dla Waszych klientów zostanie udostępniony bezpłatnie parking przy Gdynia Arena.
Na odbiór zaplanowanych i ważnych dla Was dostaw bądź przesyłek kurierskich, organizatorzy będą Wam udostępniać (w miarę możliwości) wydzierżawiony parking naziemny.

Zamknięte wyjścia z parkingu podziemnego
Ze względów bezpieczeństwa zostaną zamknięte cztery wyjścia z parkingu podziemnego, które zostały zaznaczone na planie sytuacyjnym (tutaj). Przy każdym z tych wyjść będzie stał agent ochrony, który będzie informował Was o najbliższym czynnym wyjściu z parkingu. Pomimo braku przejścia, wyjścia te będą normalnie funkcjonowały, jako wyjścia ewakuacyjne.
Najbliższe czynne wyjście z parkingu podziemnego będzie pomiędzy budynkiem III i IV (oznaczone na planie sytuacyjnym).

Zamknięte parkingi rowerowe przy budynku III
Aby zaparkować swoje rowery, możecie skorzystać z pozostałych parkingów rowerowych, które zlokalizowane są przy budynku I, II, IV oraz w parkingu podziemnym.

Zamknięta restauracja „Dobra Koza”
Pozostałe restauracje: Eureka (budynek II) oraz Park Cafe (budynek IV) będą funkcjonowały dla Was normalnie.

Na trasie pomiedzy PPNT Gdynia a Gdynia Arena zostaną uruchomione autobusy (kurs co 30 minut).  Staramy się, aby uciążliwości związane z wydarzeniem były dla Was jak najmniejsze. Jednak może się zdarzyć, że w ostatniej chwili Służba Ochrony Państwa zmieni zasady i ustalenia opisane powyżej. Dlatego bardzo prosimy Was o wyrozumiałość. O wszystkich dodatkowych zmianach będziemy Was informowali na bieżąco.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Działem Administracji: tel. +48 58 880 81 03 , +48 502 153 316.