PPNT | 11.12.2017

PPNT Świątecznie 2017

Spotkanie świąteczne dla firm parkowych już w najbliższy piątek!

Kiedy: 15.12.2017 (piątek), godz. 15:00
Gdzie:
PPNT Gdynia, budynek III (Centrum Konferencyjne), hall przy audytorium, parter
Wstęp:
dla firm parkowych, wolny 

PPNT Świątecznie
to coroczna okazja do spotkania się w parkowym gronie oraz wspólnego świętowania. Mamy nadzieję, że i w tym roku Was nie zabraknie! 

Tradycyjnie, spotkanie rozpoczniemy występem najmłodszych Parkowiczów z przedszkola Mały Einstein. Natępnym punktem programu będzie poznanie tegorocznych laureatów i rozdanie statuetek LIDERA 2017. W programie zaplanowaliśmy również nastrojowy koncert świąteczny zespołu NO SAINTS oraz pyszny, wigilijny catering. Startujemy o godzine 15:00. 

LIDER PPNT 2017
Spotkaniu będzie towarzyszyć gala rozdania nagród plebiscytu Lidera PPNT. Konkurs ma na celu wyróżnienie firm, produktów i wydarzeń, które w tym roku szczególnie zasłużyły na uwagę - odniosły komercyjny lub medialny sukces, wzbudziły wyjątkowe zainteresowanie, charakteryzują się obiecującym pomysłem. Plebiscyt Lidera to również możliwość pokazania ponadprzeciętnych osobowości, które swoją aktywnością i zaangażowaniem pobudzają parkową społeczność. W tym konkursie to Parkowcze nagradzają Parkowiczów - poprzez nominacje i głosowanie. Nagroda Specjalna od Dyrekcji PPNT Gdynia przyznawana jest poza głosowaniem. 

W tym roku statuetki będą inspirowane działalnością parkowego showroomu TAMO. Tamo to trójmiejska manufaktura, tworząca w drewnie, projektująca i produkująca wyjątkowe, autorskie meble. W tym roku, statuetki będą równie oryginalne :) 

Dla laureatów konkursu przewidzieliśmy również niespodzianki - przedstawiciele nagrodzonej firmy dostaną bilety na jedno z największych gdyńskich wydarzeń muzycznych początku kolejnego roku! 

Do czwartku, do godziny 16:00, można głosować na nominowanych do nagrody LIDERA PPNT kandydatów. Nominacje zgłoszone i uzasadnione wcześniej przez Parkowiczów, zostały zebrane formularzu głosowania. Głosujcie na swoich faworytów - PPNT Świątecznie coraz bliżej! 

Formularz głosowania: http://bit.ly/glosuj2017