PPNT | 16.4.2018

PPNT Porządkuje vol.2

Parkowicze! Rozpoczynamy drugą edycją wiosennych porządków.

Tak, jak w ubiegłym roku, sprzątamy części wspólne – korytarze, hole, kuchnie i inne pomieszczenia – ze wszystkich zalegających tam rzeczy. Chcemy ułatwić Wam zadanie i część z nich oznaczyliśmy wlepką: ZABIERZ lub WYRZUĆ. Jeśli nie będziecie chcieli przygarnąć ich do biura, możecie wyrzucić je do kontenera. 

Kontenery

Specjalnie dedykowany kontener będzie ustawiony na parkingu naziemnym pomiędzy budynkami I i II PPNT Gdynia. W dniach 23-30.04. będziecie mogli wrzucać do niego wszystkie odpady wielkogabarytowe. Kolejny kontener przeznaczony na elektrośmieci stanie w tym samym miejscu w dniach 7-14.05

Do kontenerów wrzucam wszystkie rzeczy, których nie chcecie zabrać, a oznaczone są wlepką lub po prostu znajdują się w częściach wspólnych. Jeśli robicie przy okazji wiosenne porządki w swoich biurach, możecie w tym celu również wykorzystać przygotowane przez nas kontenery.

Terminy

23-30.04. | śmieci wielkogabarytowe
7-14.05. | elektrośmieci

Uwaga: porządkujemy wszystkie rzeczy w częściach wspólnych, nie tylko te oznaczone wlepkami.

Wózki do transportu śmieci

Jeśli potrzebujecie pomocy w transporcie śmierci do kontenera, zachęcamy do pożyczania wózków. Zapytajcie ochronę z budynków III i IV, gdzie możecie je odbierać.

Ochrona w budynku III: 58 880 81 09
Ochrona w budynku IV: 58 880 81 08

Dodatkowych informacji udziela Dział Administracji PPNT Gdynia: +48 58 880 81 23

Co stanie się z nieposprzątanymi rzeczami?

Rzeczy w częściach wspólnych (nawet te nieoznaczone wlepkami), których nie sprzątniecie w wyznaczonych terminach, zostaną usunięte.