PPNT | 24.10.2017

Poranna Czarna vol. 6

Za oknami szaro, a Ty potrzebujesz dodatkowej dawki motywacji do działania? Wiemy o tym - dlatego podczas ostatniego w tym roku spotkania z cyklu „Poranna Czarna” serwujemy podwójną dawkę energii i inspiracji, tym razem pod hasłem #rozwój.

Kiedy: 8.11.2017 (środa), godz. 9:00-10:40
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, rejestracja na: https://porannaczarna6.evenea.pl/

Poranna Czarna to parkowe spotkania networkingowe, podczas których dzielimy się nie tylko wizytówkami, ale również doświadczeniem i inspirującymi historiami biznesowym. A wszystko to w nieformalnej atmosferze, przy porannej kawie. Ostatnie w tym roku spotkanie będzie wyjątkowo pobudzające. Porozmawiamy o tym, dlaczego ostatnio najbardziej wyraźnym odcieniem rozwoju jest turkus oraz jak prowadzić firmę, by pasję przekształcić w pełnoetatową pracę. Zdradzimy, że w rozwoju, zawsze niezbędnym czynnikiem jest ten ludzki.  

Jak prowadzić firmę bez zarządzania i hierarchicznych struktur, a przy okazji efektywnie sprzedawać powietrze? O tym opowie Maciej Głogowski - business developer manager i  współwłaściciel firmy Flowair, zaangażowany w tworzenie "turkusowej organizacji", która w centrum stawia ludzi, dąży do ich maksymalnego wpływu i minimalnej kontroli. Maciej podzieli się z Wami swoją wiedzą i podpowie, dlaczego właśnie samoorganizacja, a nie hierarchiczność,  może być kluczem do sukcesu i rozwoju Twojej firmy. Flowair to ośmiokrotny zdobywca tytułu Przedsiębiorstwa Fair Play. Specjaliści tej firmy za swoje produkty zyskali uznanie w świecie wzornictwa przemysłowego, dzięki czemu mogą się pochwalić prestiżowymi wyróżnienieniami Reddot design award i IF product design award

Z kolei nasi Parkowicze z Beeffective zdradzą Wam, jak pasję do mediów społecznościowych zamienić w pracę. Rozpoczęli od wynajmowanego biurka w  coworkingu, by następnie stać się partnerem dla największych marek, takich jak: home&you, illy, Carte d’Or Cafe, Marriott, British School czy Creme Cycles.

Anna Ratajczak – Piotrowska oraz Anna Skóra  pasjonują się digital marketingiem, wspierając biznes w zakresie efektywnego wykorzystania nowych mediów. Opowiedzą nie tylko o tym, jak prowadzić swój rozwój, ale również jak kreować sukces innych – czyli efektywne kampanie w social mediach. 

Przyjdź, a my będziemy czekać na Ciebie z filiżanką czarnej, gorącej i aromatycznej kawy oraz pysznym poczęstunkiem. Podobnie, jak podczas wcześniejszych spotkań, nie zabraknie  okazji do networkingu. Jeżeli nie wiesz, jak nawiązać relacje biznesowe, spokojnie – powiemy Ci, jak to zrobić. Tylko nie zapomnij swoich wizytówek :) 

Moderator networkingu: Ireneusz Osiński 

Harmonogram:
09:00 - 09:30 - open-networking,
09:30 -10:10 - historie firm parkowych i moderowana dyskusja,
10:10 - 10:20 - konkurs dla firm,
10:20 - 10:40 - networking przy cateringu, zakończenie spotkania.