PPNT | 14.3.2018

Poranna Czarna - Spring edition

Powracamy z Poranną Czarną - spotkaniami networkingowymi dla firm parkowych i pozaparkowych.
Kiedy: 

28.03.2018 (środa), godz. 9:00-10:30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III (Centrum Konferencyjne), sala kinowa (A)
Wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja na spotkanie: https://porannaczarna-spring.evenea.pl/ 

Dlaczego warto? 
Stworzyłeś prototyp swojego wynalazku i chciałbyś go skomercjalizować? Szukasz inwestora, ale nie wiesz jak zainteresować swoim pomysłem? Gośćmi wiosennego spotkania Porannej Czarnej będzie akcelerator Alfabeat - fundusz wspierający pomysły z branży technologicznej, oraz Fibratech - startup, który przekonał jego zespół do swojego produktu. Teraz podzielą się wiedzą, jak to zrobić. Zapraszamy na wiosenne spotkanie! 

Fibratech
Ich projekt zakłada stworzenie ultralekkiej felgi z kompozytu węglowego, która - dzięki ograniczeniu wagi - nie tylko wpłynie na dynamikę jazdy, lecz również zwiększy zasięg pojazdów. Podczas spotkania, Parkowicze z Fibratech, opowiedzą o tym, jak zwrócić uwagę potentatów z branży samochodowej i media - z TVN Turbo na czele. W pigułce dowiecie się od nich również tego, jak rozmawiać z inwestorami, żeby "kupili" Wasz pomysł na biznes. Nie zabraknie również kilku słów o felgach, które mogą istotnie wpłynąć na rozwój elektromobilności. 

ALFABEAT
Fundusz Alfabeat oferuje młodym startupom wsparcie w procesie akceleracji - weryfikacji pomysłu, opracowania strategii komercjalizacji oraz wejścia na rynek. O tym, czego unikać podczas rozmów z inwestorami opowie główny analityk Alfabeat - Tomasz Gabryś. Chociaż z wykształcenia jest inżynierem telekomunikacji, zawodowo zajmuje się analizami rynkowymi i doradztwem w zakresie rozwoju firm. W zespole Alfabeat odpowiada za wstępną weryfikację zgłaszanych projektów pod kątem zapotrzebowania i potencjału rynkowego.

Jeżeli na początku wiosny potrzebujecie zastrzyku pozytywnej energii, inspiracji, nowych kontaktów i praktycznej wiedzy, bądźcie z nami 28 marca w PPNT Gdynia. Nie zabraknie okazji do zadawania pytań, networkingu, fantastycznej atmosfery i rzecz jasna filiżanki gorącej, aromatycznej, czarnej kawy.