PPNT | 16.2.2017

Poranna Czarna - Intro

Jak wyjść cało z doliny śmierci? Jak stworzyć produkt, który zainteresuje służby specjalne z Izraela? Tego dowiesz się przy "Porannej Czarnej" w PPNT Gdynia w środę, 22 lutego.

Kiedy: 22.02.2017 (środa), godz. 10:00-11:40
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala D
Wstęp: wolny: https://porannaczarnaintro.evenea.pl/

Poranna Czarna to nowa odsłona spotkań firm parkowych i pozaparkowych oraz szansa na nawiązanie i poszerzenie sieci Waszych kontaktów biznesowych. Przy porannej kawie postaramy się nie tylko lepiej poznać, ale także w telegraficznym skrócie zaprezentować najlepsze case'y z ostatnich miesięcy z branży innowacyjnej.

Poranna Czarna - Intro
Na najbliższym spotkaniu, swoje historie opowiedzą firmy z PPNT Gdynia. Wśród nich: producent najbardziej innowacyjnych płetw do nurkowania na świecie - firma Exofin, projektanci inteligentnych rozwiązań z uDREM oraz nasz coworker Marcin Ostrowski z Motoraportera, który opowie, jak wyjść cało z doliny śmierci. To nie wszystko! Podczas panelu dyskusyjnego, moderowanego przez eksperta od budowania relacji biznesowych - Ireneusza Osińskiego, będziecie mieli okazję zadać naszym gościom nawet najbardziej podchwytliwe pytania…
Najbardziej aktywnych dyskutantów nagrodzimy! A to wszystko przy małej, "Porannej Czarnej" kawie oraz w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Kto wie, może to spotkanie stanie się okazją do nawiązania, nowych, partnerskich relacji biznesowych i początkiem projektu, którym podbijecie światowe rynki?

Środa w Parku
Zarezerwuj sobie najbliższą środę! Niezależnie od tego czy jesteś "starym wyjadaczem" w świecie networkingu czy też zupełnym debiutantem, przyjdź i podziel się swoim doświadczeniem lub skorzystaj z rad innych. Jeżeli chcesz nauczyć się jak lepiej sprzedawać swoje usługi, trafić do klienta lub po prostu znaleźć inspirację - wpadnij do nas i wypij z nami "Poranną czarną!".

Harmonogram spotkania:
10:00-10:30 - open-networking
10:30- 11:10 - prezentacje firm parkowych oraz panel dyskusyjny moderowany przez Ireneusza Osińskiego
11:10 - 11:20 - konkurs networkingowy dla firm
11:20:-11:40 - networking przy cateringu, zakończenie spotkania

Ireneusz Osiński - z wykształcenia psycholog i producent filmowy. Obecnie przedsiębiorca, szkoleniowiec, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy. Certyfikowany coach biznesowy międzynarodowej organizacji Leadership Management International. Twórca wielu projektów w tym programów szkoleniowych, programów telewizyjnych i audycji radiowych. Fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Biznesowych Związku Pracodawców Pomorza, gdzie wdraża projekt integracji środowisk biznesowych pod nazwą: „Biznes to relacje”. Zawsze uśmiechnięty, energiczny, nastawiony na działanie. Potrafi w każdej osobie znaleźć unikalną wartość, którą trzeba pokazać światu. Ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Edukator z misją stworzenia świata, w którym każdy osiąga wymarzone cele i jest szczęśliwym człowiekiem.