PPNT | 15.9.2016

Startuje Pomorski Broker Eksportowy

Zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej projekt „Pomorski Broker Eksportowy”, która odbędzie się 12 października 2016 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, w godz. 09:00-14:30.

Kiedy: 12.10.2016 (środa), 9:00-14:30
Gdzie: PPNT Gdynia
Wstęp: bezpłatny 

Celem Konferencji jest przedstawienie pomorskim firmom z sektora MSP możliwości pozyskania wsparcia na rozwój działalności eksportowej. Zaprezentujemy usługi oraz założenia projektu kierowane zarówno do firm, które do tej pory jeszcze nie podejmowały działań eksportowych lub są początkującymi eksporterami, jak i do firm planujących rozwijać prowadzoną już działalność eksportową. Zaproszeni eksperci podzielą się również wiedzą na temat aktualnych trendów i kierunków rozwoju eksportu. Szczegóły dotyczące projektu, program konferencji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Agencji Rozwoju Pomorza

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W ramach tego projektu PPNT Gdynia jest odpowiedzialny za organizację wspólnych wyjazdów i stoisk targowych dla pomorskich przedsiębiorców na najbardziej popularne branżowe targi międzynarodowe.

Dodatkowych informacji na temat projektu i możliwości wyjazdów na targi udzielają:
· Anna Jafra, a.jafra@ppnt.gdynia.pl, tel. (58) 6982242

Przeczytaj więcej:
· Wspieranie międzynarodowej aktywności w PPNT Gdynia 
· Gdyńskie technologie na Mobile World Congress w Barcelonie