PPNT | 2.6.2017

Półkolonie z Clouzot Lingua

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-13 lat na półkolonie organizowane przez Clouzot Lingua, których tematem przewodnim będzie świat fantasy. Zajęcia przyczynią się do rozbudzenia wyobraźni, rozwiną umiejętności współpracy, wzmocnią pewność siebie.

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych. W każdej grupie będzie narrator historii. Uczestnicy wcielą się w stworzoną przez siebie postać i odegrają ją zgodnie ze swoim pomysłem. Przenieś się na post-apokaliptyczne pustkowia, odbądź międzygalaktyczną podróż spotykając obce rasy, wciel się w fantastyczne istoty, elfy, krasnoludy.

DNI TEMATYCZNE
Każdy dzień ma swój motyw przewodni. Zaczyna się krótkim wykładem a kończymy ciekawymi atrakcjami. Odbędzie się pokaz walki wikingów na żywo, przeżyjecie przygodę prosto ze świata Mad Max wraz z Bractwem. Uczestnicy poznają ludzi z pasją, odkryją też różne sposoby spędzania wolnego czasu.

ZAJĘCIA TEATRALNE I MANUALNE
Uczestnicy wezmą udział w improwizacjach, skeczach. Nauczą się nawiązywania relacji i kontaktów, śmiałości, a także wyrażania siebie oraz rozwiną wyobraźnię. Zajęcia manualne to spotkania z człowiekiem, który na co dzień tworzy kostiumy i rekwizyty dla cosplayerów Każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą do domu własnoręcznie wykonany rekwizyt ze świata fantasy.

GRA TERENOWA
Na koniec każdego turnusu odbędzie się gra terenowa, która połączy w sobie całą zdobytą wiedzę i umiejętności. Na kilka godzin uczestnicy wejdą do świata fantasy i odbedą w nim magiczną przygodę.

TURNUSY*
  • I 03.07 do 07.07
  • II 10.07 do 14.07
  • III 31.07 do 04.08
  • IV 07.08 do 11.08

*Liczba miejsc ograniczona: max. 20os./turnus

Parkowiczom przysługuje rabat w wysokości 10%
Szczegółowy plan kolonii oraz zapisy: http://sklep-clouzot-lingua.pl/events/polkolonia-gdynia/

CLOUZOT LINGUA
Jesteśmy pasjonatami świata fantasy. Na co dzień gramy w gry fabularne, tworzymy swoje kostiumy i jeździmy
w nich na ogólnopolskie i światowe festiwale. Nasza przygoda z tym światem daje nam wielką satysfakcję
i chcemy zaszczepić chęć do samorozwoju w najmłodszych.