PPNT | 17.10.2017

Parkowa firma Alte Media w programie Google Elevator

Agencja marketingu internetowego Alte Media – Partner Google – została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowym programie Google Elevator.

Zaproszenie parkowej agencji marketingu internetowego do program Google Elevator, w którym bierze udział tylko 20 wybranych agencji digitalowych z Polski i tylko jedna z Gdyni, jest docenieniem dotychczasowych osiągnięć w zakresie produktów marki Google. Kolejne 6 miesięcy będzie czasem szkoleń i wymiany doświadczeń ze specjalistami. Ciężka praca oraz spotkania z praktykami biznesu pozwolą zbudować Alte Media jeszcze silniejszą pozycję w branży. Dzięki zwiększeniu specjalizacji agencji w zakresie reklamy oraz produktów Google – takich jak Analytics i AdWords – działania Alte Media będą jeszcze bardziej efektywne!

Łukasz Chołyst, CEO agencji Alte Media podsumowuje – Rozwijamy się dla naszych Klientów od lat. Ciągle udoskonalamy procesy ich obsługi, działania biznesowe oraz realizację i jakość świadczonych usług. Bardzo cieszy nas, że Google dostrzegło nasze starania i potencjał agencji do przejścia na wyższy poziom. Wprawdzie zespół Alte Media czeka sporo pracy przez następne 6 miesięcy pod okiem grona ekspertów Google, ale wiemy, że będzie warto. Wyjdziemy po programie jako silniejsza firma, zdolna do podejmowania każdego wyzwania marketingu internetowego!

Więcej na temat udziału Alte Media w programie Google Elevator na stronach:

https://www.altemedia.pl/ 
https://www.facebook.com/AlteMedia/
https://www.blog.altemedia.pl/3880/google-elevator-nowe-wyzwania-czas-start