PPNT | 18.12.2017

Nagrody Lidera PPNT przyznane!

Jak co roku, uhonorowaliśmy tych Parkowiczów, którzy najbardziej wyróżnili się w mijających dwunastu miesiącach. Po pełnym emocji głosowaniu tytuł Lidera przyznany został w czterech kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie oraz Osobowość.

Za szczególne osiągnięcia w mijającym roku Dyrekcja PPNT przyznała także Nagrodę Specjalną.

Tym razem statuetki parkowego Lidera z drewna orzechowego zaprojektowała i stworzyła trójmiejska manufaktura TAMO, której showroom znajduje się w PPNT Gdynia.

Laureatami nagrody Lidera PPNT 2017 zostali:

  • Traffit w kategorii Debiut, za projekt nowoczesnego systemu zarządzania: internetowego narzędzia ułatwiającego proces rekrutacji pracowników,
  • Portman Custom Lights w kategorii Produkt – Usługa, za P1 Retro Lamp: piękny design idący w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Michał Kacprowicz z firmy Speednet w kategorii Osobowość,
  • Pomorskie Dni Druku 3D- MED kategorii Wydarzenie, za konferencję o wykorzystaniu trójwymiarowych wydruków w medycynie i protetyce.

Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacji Nagrodą Specjalną zostali uhonorowani konstruktorzy m.in. aparatu nosowego filtrującego zanieczyszczenia i stosowanego jako urządzenie IoT (Internet of Things) Mariusz Androsiuk i Dominika Dolińska z Andervision. Dyrekcja PPNT doceniła firmę za wdrażanie proekologicznych technologii i nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w służbie ochrony środowiska.

Plebiscyt Lidera PPNT to coroczna tradycja nominowania i głosowania, podczas której Parkowicze wyróżniają inne firmy parkowe. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na obiecujące rozwiązania, wyjątkowe sukcesy, nowoczesne technologie firm parkowych. Finałem konkursu jest gala rozdania nagród podczas spotkania PPNT Świątecznie. W tym roku odbyła się ona 15 grudnia – dziękujemy za Waszą obecność, a wszystkim nominowanym i wygranym gratulujemy!

Link do zdjęć na fb: TUTAJ