PPNT | 10.7.2017

Międzynarodowa inspiracja biznesowa na wakacyjnym Coffitivity

Chcesz wiedzieć, jak twórczy bunt zainspirował międzynarodowy rozwój lokalnego biznesu?

Kiedy: 19 lipca (środa), godz. 18:00
Gdzie: Sopocki Młyn, ul. Zamkowa Góra 25
Wstęp: wolny, po rejestracji na http://coffitivity19.evenea.pl/

Przyjdź na wakacyjny networking – Coffitivity organizowany przez pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”, które odbędzie się 19 lipca w gościnnych przestrzeniach Capuccino Cafe w Sopocie.

Coffitivity to cykl dla pomorskich przedsiębiorców, start-upowców i osób kreatywnych gotowych na networking i przedsiębiorczą inspirację przy dobrej kawie. Tematem lipcowego Coffitivity #19 będzie: Inspirujący bunt, czyli jak znaleźć własną drogę w biznesie. Na wakacyjną edycję wydarzenia zaprasza pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość”.

Dlaczego warto?
Historie sukcesów firm i marek pokazują, że nowe biznesy rodzą się nie tylko z woli przejścia na własny rachunek, ale z twórczego buntu wobec nijakości – a nawet bylejakości – oferty dostępnej na rynku. Jednak sam pomysł i chęć robienie czegoś po swojemu, mogą nie wystarczyć, żeby uruchomić projekt biznesowy, a co dopiero prosperować na rynku. Trzeba poznać sektor i konkurencję, z którymi przyjdzie się zmierzyć. Przygotować plan biznesowy i od razu myśleć o kierunku rozwoju, uwzględniając nie tylko swoje cele, ale też trendy i prognozy rynkowe. Zwłaszcza, gdy branża, którą chcemy podbić, nie należy do łatwych.  

Projektowanie i produkcja ubrań dla dzieci to jeden z najtrudniejszych biznesów. Wzrostowi rynku artykułów dziecięcych, towarzyszy rosnąca świadomość rodziców, którzy wybierając produkty dla swoich pociech, oprócz wygody i bezpieczeństwa coraz częściej stawiają na jakość. A do tego, realizując swoją wizję, trzeba zawsze pamiętać o drugiej równie ważnej i wymagającej grupie – najmłodszych klientów.  

Podczas wakacyjnej odsłony Coffitivity gość specjalny – Marta Ożóg-Orzegowska, współtwórczyni i współwłaścicielka KUKUKID – podpowie, w jaki sposób, zakładając firmę lokalnie, od początku można rozwijać ją globalnie. Zdradzi, ile przygotowań i pracy trzeba, by w niecałe 2 lata zarobić pierwszy milion i sprzedawać swój produkt w 70 miejscach na całym świecie. 

Program spotkania:
18:00  - Coffitivity #19 intro
18:15  - Marta Ożóg-Orzegowska o inspirującym buncie i odnajdywaniu własnej drogi w biznesie.  
od 19:00  Networking

Gość specjalny:
Marta Ożóg-Orzegowska – współzałożycielka i współwłaścicielka dziecięcej marki odzieżowej KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła brand do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek. Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej. Wykładała marketing w Via Moda i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.. 

Organizatorzy zapewniają inspirację i networkingową atmosferę, a wakacyjny klimat doskonale uzupełni gościnna przestrzeń Capuccino Cafe w Sopocie.

Do wydarzenia można również dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2095118650715058/

O Coffitivity:
Sesje networkingowe Coffitivity, organizowane przez pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” to autorski pomysł na promowanie i animowanie rozwoju pomorskich środowisk przedsiębiorców i start-upowców. Cykl adresowany jest do osób realizujących ciekawe projekty biznesowe, szukających okazji do nawiązania nowych kontaktów, poznania nietuzinkowych ludzi i idei. Coffitivity, to spotkania dla tych, którzy mają głowę pełną pomysłów, nie boją się nowych wyzwań, szukają inspiracji, a do tego lubią dobrą kawę i chcą poznawać ciekawe miejsca w Trójmieście. | facebook.com/UwolnijSwojaPrzedsiebiorczosc/events