PPNT | 19.12.2016

Deszcz nagród podczas spotkania PPNT Świątecznie

Piąta edycja plebiscytu na Lidera PPNT za nami. Zwycięzców poznaliśmy podczas tegorocznego spotkania świątecznego, które odbyło się 16 grudnia. To jednak nie jedyni zwycięzcy nagrodzeni podczas tej imprezy.

Świąteczny klimat sprzyjał rozdawaniu prezentów!  16 grudnia poznaliśmy laureatów tegorocznego plebiscytu na Lidera PPNT. Przez ostatnie trzy tygodnie Parkowicze nominowali, a następnie głosowali na swoich kandydatów do tytułu Lidera.

Swoich ulubieńców mogli wybierać spośród: 9 osobowości, 14 firm i 6 wydarzeń. W wyniku internetowego głosowania, przyznaliśmy tytuł Lidera PPNT w czterech kategoriach: Debiut 2016, Osobowość, Produkt-Usługa-Marka oraz Wydarzenie. Jak co roku, wręczona została również Nagroda Specjalna od PPNT Gdynia.   

Znamy Liderów PPNT 2016!

Bezsprzecznym zwycięzcą w kategorii Osobowość, do której nominacje otrzymali najbardziej charyzmatyczni, aktywni i pełni inicjatywy Parkowicze, okazał się Piotr Gajos, właściciel biura konsultingowego riskCE w PPNT Gdynia, które od 2010 oferuje usługi w zakresie oceny ryzyka, zgodności produktów oraz systemów zarządzania jakością.

Za najbardziej innowacyjny Produkt głosujący uznali kursy programowania od Software Development Academy. Na miano najważniejszego Wydarzenia zasłużył program akceleracji w Strefie Startup Gdynia, wspierający rozwój pomysłów biznesowych - Startups Wanted. W kategorii Debiut 2016 , nagrodzono aplikacje wirtualnej rzeczywistości przygotowane przez firmę VR Visio. W szczególności wyróżniony został Face Mapping zaprezentowany w chińskim Talent Show, projekt "Cadillac" VR Experience oraz ciesząca się niezwykłym powodzeniem aplikacja "Magic Mirror".

Dyrekcja PPNT Gdynia przyznała także Nagrodę Specjalną, która trafiła do Rafała Kruczkowskiego ze Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość, za wsparcie micro, małych i średnich przedsiębiorstw w skutecznym funkcjonowaniu na rynku europejskim. Doceniono w szczególności organizację spotkań networkingowych, misji gospodarczych oraz działalność związana z kojarzeniem przedsiębiorców z jednostkami naukowymi.

Statuetki Lidera powstały w pracowni druku 3D PPNT Gdynia. Inspiracją dla nich były rakiety, nad którymi badania dla Europejskiej Agencji Kosmicznej prowadzi parkowa firma SpaceForest.

Nagrody dla najbardziej zaangażowanych

Wśród osób oddających głosy na Lidera PPNT, rozlosowane zostały nagrody – wejściówki na seanse do gdyńskiego kina Helios.  Tego samego wieczoru, w drodze losowania, poznaliśmy również najbardziej aktywnego uczestnika spotkań PPNT Aktywnie. Został nim Maciej Warszakowski z PPNT Gdynia. I to właśnie do niego trafił zegarek biegacza firmy Garmin.

Gratulujemy zwycięzcom plebiscytu, jak i wszystkim nominowanym!  Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje o Waszych sukcesach. Dziękujemy za liczne przybycie na spotkanie świąteczne, dzięki Wam nabrało ono wyjątkowego klimatu.

Tytuł Lidera PPNT od pięciu lat trafia w ręce Parkowiczów, którzy w danym roku za wybitne osiągnięcia z oraz za ogół aktywnej i innowacyjnej działalności na arenie polskiej i ogólnoświatowej. Zwycięzców, w internetowym głosowaniu, wybierają sami Parkowicze. Kolejna edycja już za rok!

Zdjęcia ze spotkania świątecznego:

https://www.facebook.com/413494550611/photos/?tab=album&album_id=10157867042780612