PPNT | 7.6.2017

Konkurs PPNT na Operatora parkingu

Dyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni ogłosił konkurs ofert na pełnienie funkcji Operatora parkingu podziemnego oraz parkingu naziemnego. Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

PPNT Gdynia to miejsce mieszczące ponad 200 innowacyjnych firm. Codziennie Park odwiedzany jest przez kilka tysięcy osób, którzy przychodzą nie tylko do naszych Parkowiczów, ale również uczestniczą w wydarzeniach odbywających się w Centrum Konferencyjnym lub organizowanych przez działy merytoryczne Parku. Pomóż nam tworzyć miejsce przyjazne dla naszych Gości!

Szczegóły oferty:
Celem konkursu jest wyłonienie najkorzystniejsze oferty na pełnienie funkcji Operatora:

  • parkingu podziemnego (pod budynkami III i IV)
  • parkingu naziemnego (pomiędzy budynkami I i II)

Oferujemy atrakcyjną lokalizację parkingów w jednej z najbardziej reprezentacyjnych części miasta – PPNT Gdynia położone jest przy Alei Zwycięstwa, głównym szlaku komunikacyjnym miasta. Redłowo to sąsiedzka dzielnica centrum Gdyni, bardzo dobrze skomunikowana z resztą Trójmiasta (w bliskiej odległości od stacji SKM oraz przystanków autobusowych).

Warunki współpracy:
Z oferentem, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, PPNT Gdynia podpisze  umowę na okres 3 lat.

Oferty należy składać do dnia 26 czerwca 2017 r. do godz. 10.00 w siedzibie Organizatora przy al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, budynek IV (biurowo – laboratoryjny), V piętro, Sekretariat pok. A5.10.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: http://gdynia.pl/bip/2017-11,6333/konkurs-na-pelnienie-funkcji-operatora-parkingu-podziemnego-oraz-parkingu-naziemnego-w-ppnt-gdynia,486170