PPNT | 16.5.2017

Wpadnij do nas na infoShare!

W dniach 17-19 maja będziecie mogli nas odwiedzić podczas konferencji Infoshare i przy dobrej kawie porozmawiać o działalności Parku, pograć w Dron Hunter oraz zgarnąć kilka gadżetów, które dla Was przygotowaliśmy.

Przy stole spotkań, który będzie osią parkowego stoiska, będzie można zapoznać się z projektami realizowanymi przez Centrum Designu, dowiedzieć się, z jakich usług można skorzystać w Laboratorium PPNT Gdynia lub jakiego rodzaju wydruki zamówić w pracowni 3D. O zaletach pracy w Coworkingu i programach akceleracyjnych dla innowacyjnych firm opowie zespół Strefy Startup Gdynia.

Staraliśmy się na kilku metrach kwadratowych pokazać czym jest Park. Jak podkreśla kierownik Działu Komunikacji PPNT GdyniaKatarzyna Czapiewska: „- Dobre pomysły są pełne ludzi. I to oni tworzą klimat miejsca, który chcemy chociaż w pigułce przybliżyć tym, którzy odwiedzą nas podczas tegorocznego infoShare. PPNT Gdynia to nie tylko nowoczesne przestrzenie laboratoryjne, biura czy prototypownie, ale także pozytywna i inspirująca atmosfera, którą tworzą nasi Parkowicze – ludzie, których łączny nie tylko wspólne miejsce pracy, ale również przyjaźń i kreatywne podejście oraz zaraźliwa, dobra energia.”

Odwiedzjący parkowe stoisko, oprócz możliwości otrzymania garści informacji na temat parkowej oferty, pamiątkowych gadżetów lub kubka gorącej kawy, będą mogli również obejrzeć projekt gdyńskiej lampy stworzonej przez Portman Custom Lights. To produkt, który przebojem zdobył światowe sceny muzyczne i stanowił dekorację m.in.  podczas podczas koncertów Stinga czy Ed Sheerana. Chętni, będą mogli również przetestować najnowszą grę VR, która powstała w gdyńskiej pracowni VR Visio - Drone Hunter VR.

infoShare 2017 to największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja skoncentrowana na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm.

Więcej o infoShare: https://infoshare.pl/