PPNT | 3.4.2018

19. edycja Konkursu o Nagrodę Pomorską "Gryf Gospodarczy"

Ruszyła tegoroczna, 19. edycja Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy”.

W tym roku konkurs wprowadza sporo nowości: przede wszystkim to zmienione kategorie konkursowe, które odzwierciedlają najważniejsze dla gospodarki regionu obszary rozwojowe.  Po raz pierwszy konkurs łączy kilka ważnych inicjatyw gospodarczych, umożliwiając wyróżnienie także tych podmiotów, które budują otoczenie biznesu i wpływają na rozwój przedsiębiorczości w regionie. Ważne miejsce w tegorocznej edycji zajmuje edukacja biznesowa, stąd pojawiły się kategorie umożliwiające nagrodzenie organizacji wspierających uczniów i studentów stawiających  pierwsze kroki w biznesie.

Udział w konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2018” jest bezpłatny.

Partnerem merytorycznym konkursu została w tym roku jedna z wiodących na świecie firm doradczych PwC, która współtworzyła nowe zasady zgłoszenia i będzie przygotowywała rekomendacje dla komisji konkursowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2018 r. w wersji elektronicznej na adres: PRP@pomorskie.eu z dopiskiem w tytule „Zgłoszenie uczestnictwa – Gryf Gospodarczy 2018”.

Każde przedsiębiorstwo może się zgłosić do maksymalnie 2 kategorii. W konkursie mogą brać udział także finaliści i laureaci poprzednich edycji.

Aktualne dokumenty konkursowe do pobrania (regulamin, formularze konkursowe) znajdują się na stronie www.gryfgospodarczy.pl

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 21 września 2018 r.