PPNT | 15.11.2018

Zgłoś się do konkursu GovTech Polska

Nie czekaj i dołącz do ogólnopolskiej technologicznej burzy mózgów! Pokaż swoje rozwiązanie na wyzwania rzucane przez ministerstwa i samorządy.

Moduł do wykrywania nadużyć w zakresie rozliczeń świadczeń zdrowotnych, baza wiedzy oparta na zetabajtach danych, system wychwytujący próby przemytu, interaktywna mapa stanu kompetencji cyfrowych, aplikacja uszczelniająca system opłat za gospodarowanie śmieciami - znamy już wszystkie wyzwania, które w ramach pionierskiego programu GovTech Polska podejmą polscy przedsiębiorcy. Konkurs na wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w administracji publicznej właśnie wystartował, a na zaangażowanie rynków startupów i MŚP czekają Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Zdrowia, oraz miasto Świdnik.

Konkurs skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców, ale w szczególności zapraszamy startup oraz firmy z sektora MŚP.

Zainteresowani w pierwszej kolejności muszą złożyć wniosek o dopuszczenie do uczestnictwa w konkursie. Czas na to mają do 30 listopada. Po spełnieniu standardowych wymogów formalnych, od 7 do 17 grudnia zespoły będą mogły składać propozycje rozwiązań na postawione wyzwania administracji. Następnie Zamawiający wyłonią finalistów, którzy otrzymają nagrody finansowe. Tak zakończy się I etap programu. Drugi etap rozpocznie się na początku stycznia. Jego cel zakłada przekształcenie kodów źródłowych z I etapu w działający prototyp, który będzie testowany w środowisku Zamawiającego. W ten sposób przedsiębiorcy potwierdzają, że są w stanie zamienić pomysł w gotowy produkt i dostarczyć kompletne rozwiązanie.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.11.2018
Udział w programie jest bezpłatny
Więcej informacji: www.govtech.gov.pl