PPNT | 14.3.2017

Do pracy jadę rowerem. Wystartowały zapisy!

Ponad 500 spalonych kalorii w ciągu godziny, tysiące wytworzonych endorfin szczęścia, niezliczone korzyści dla zdrowia i kondycji – to zalety podróżowania rowerem! Dołącz do kolejnej edycji konkursu „Do pracy jadę rowerem”.

Startujemy 3 kwietnia, ale już teraz możecie rejestrować swoje firmy oraz uczestników na stronie konkursu. Najbardziej aktywni będą mogli liczyć na nagrody.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że Wasza firma ma siedzibę lub oddział na terenie Gdyni, a Wy jeździcie do pracy rowerem. Na stronie www.mobilnagdynia.pl w zakładce konkursu znajdziecie formularz rejestracyjny, który będzie dostępny przez cały czas trwania wyścigu, a więc do 10 września br.

Czekają nagrody!

Rowerzyści, którzy odbędą w tygodniu min. 6 podróży do/z pracy rowerem otrzymają w kolejnym tygodniu roboczym „śniadanie rowerowe”.
Wszyscy,  którzy odbędą min. 35 podróży i/lub przejada min. 280 km do/z pracy rowerem otrzymają szansę na wylosowanie jednej z 30 nagród pieniężnych o wartości 300 zł każda.

Rejestrujcie się jako PPNT Gdynia i w ten sposób stwórzmy silną, parkową drużynę! Tym bardziej, że organizatorzy przewidzieli wyróżnienia dla firm, które osiągnęły najlepsze wyniki w poniższych kategoriach:

  • najwięcej podróży (2 firmy),

  • najwięcej podróży w przeliczeniu na liczbę uczestników konkursu z firmy (2 firmy),

  • najwięcej kilometrów (2 firmy),

  • najwięcej kilometrów w przeliczeniu na liczbę uczestników konkursu z firmy (2 firmy),

  • największa liczba pracowników, która odbyła minimum 35 podróży do/z pracy na rowerze i/lub minimum 280 km (2 firmy),

  • najwięcej zainwestowanych środków, w rozwój lub promocje ruchu rowerowego wśród pracowników przedsiębiorstwa. Brane pod uwagę
    będą inwestycje podjęte w terminie od 5. września 2016r. do 10. września 2017r. Wybór zwycięzcy nastąpi za pomocą prezentacji multimedialnej, przekazanej Organizatorowi na adres: konkursrowerowy@zdiz.gdynia.pl. Prezentacja musi zawierać opis przedsięwzięcia/inwestycji, zdjęcia dotyczące realizacji oraz wykaz całkowitych kosztów przeznaczonych na ww. działania.

Wyróżnione firmy otrzymają statuetki oraz dyplomy, a pracownikom, którzy odbyli minimum 35podróży do/z pracy na rowerze zostaną wręczone upominki.

Parkowicze! 3 kwietnia wsiadamy na rowery - dołączajcie do akcji!