PPNT | 24.10.2016

Biegasz? Zadbaj o dietę!

Biegasz i chcesz dowiedzieć, jak dieta może pomóc Ci w osiąganiu lepszych wyników? A może po prostu chcesz zdrowo się odżywiać? Zapraszamy na kolejne spotkanie PPNT Aktywnie! Diet coach Agnieszka Wierciak opowie jak powinna wyglądać dieta sportowca.

Kiedy: 03.11.2016 r.  (czwartek) godz. 17:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek IV, sala F0.02
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: http://zadbajodiete.evenea.pl/

Agnieszka Wierciak jest trenerem personalnym, współwłaścicielką i współtwórczynią największego afiliowanego boxa w Trójmieście - CrossFit Avanport oraz certyfikowanym diet coachem organizacji International Coaching Community. Z tematyką żywienia związana od lat. Jest specjalistką do poprawiania nawyków żywieniowych począwszy od zwykłych ludzi na wyczynowych sportowcach kończąc. Dietetycznie wspiera zawodników CrossFit, biegaczy, triathlonistów, sprinterów i zawodników MMA. Już 3 listopada podzieli się swoją wiedzą z aktywnymi parkowiczami podczas spotkania „Biegasz? Zadbaj o dietę!”

W swoich dietach w pierwszej kolejności stawia na aspekt dietoterapii, a więc filozofię, która mówi, że prawidłowo i indywidualnie dopasowana dieta pozwala zapomnieć o dolegliwościach i poprawia komfort życia.

Podczas nadchodzących warsztatów Agnieszka skupi się na podstawach diety każdego biegacza (zarówno amatora jak i profesjonalisty), suplementacji, dietoterapii, a także przygotowaniu stricte pod starty.