PPNT | 22.3.2017

Firma BRANDSPOT zdobyła prestiżową nagrodę IF Design Award 2017

10 marca w Monachium wręczone zostały jedne z najważniejszych nagród w świecie designu. Od 60 lat niezależne jury wybiera doskonałości projektowe z całego świata. W tym roku oceniało ponad pięć tysięcy zgłoszeń z niemal sześćdziesięciu krajów.

Jurorzy nagrodzili zaprojektowaną w Gdyni nagrzewnicę VOLCANO, wyprodukowaną przez firmę VTS. Nagrodę przyznano w kategorii „Technologie dla budynków” za wygląd oraz funkcjonalność urządzenia.

"Ostatnie miesiące to dla nas ciężka praca, która została doceniona. Niedawno cieszyliśmy się z nagrody dla najlepszych polskich projektów „Dobry Wzór” Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, teraz nasz kolejny projekt został doceniony na arenie międzynarodowej. To ogromna radość i zaszczyt." – mówi Paweł Borsuk, dyrektor kreatywny w firmie BRANDSPOT.

Agencja BRANDSPOT powstała 10 lat temu, specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym, wizualizacjach oraz animacjach 3d. Od 1 czerwca zeszłego roku siedziba firmy znajduje się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Nagroda IF DESIGN AWARD cieszy się renomą, jako uznany międzynarodowy znak doskonałości projektowej od momentu jej ustanowienia w 1953 roku.
Zgłoszone projekty oceniane są przez zespół ponad sześćdziesięciu znanych specjalistów z dziedziny projektowania, przemysłu i architektury. Dla projektanta, zdobycie nagrody, może być początkiem międzynarodowej kariery. Firmom ułatwia wejście na zagraniczne rynki.
Więcej o nagrodzie: http://ifworlddesignguide.com/if-design-award-2017/