PPNT | 24.5.2017

Biovico z szansą na statuetkę Gryfa Gospodarczego 2017

Parkowicze z firmy Biovico zakwalifikowali się do finału konkursu Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy” 2017. To jedna z najbardziej cenionych w regionie nagród gospodarczych.

Konkurs o organizowany jest od 2000r. Statuetka „Gryfa Gospodarczego" przyznawana jest wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i władze województwa pomorskiego. Konkurs organizowany jest po raz 18 z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, której przewodniczy Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk.

Kategorie konkursowe
Konkurs rozstrzygany jest w czterech kategoriach:
„Mikroprzedsiębiorstwo" – zatrudniające poniżej 10 pracowników,
„Małe Przedsiębiorstwo" – zatrudniające od 10 do 49 pracowników,
„Średnie Przedsiębiorstwo" – zatrudniające od 50 do 249 pracowników,
„Duże Przedsiębiorstwo" – zatrudniające powyżej 250 pracowników.

Nagrody
Laureaci konkursu otrzymują statuetkę Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2017". Kapituła Konkursu przyznaje także wyróżnienia pozostałym finalistom w każdej kategorii konkursowej. Zarówno laureaci, jak i firmy wyróżnione, mają prawo używać logo i określenie: "Laureat/Wyróżnienie Konkursu Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2017".
Dodatkowo, każda z firm, która znalazła się w finale, ma szansę na otrzymanie – w ramach odrębnej kategorii – statuetkę Gryfa Medialnego. O tym, kto go otrzyma, decydują czytelnicy portalu Trojmiasto.pl i „Dziennika Bałtyckiego”, jak również słuchacze Radia Gdańsk.

Gorąco zachęcamy do głosowania na firmę Biovico!
http://www.dziennikbaltycki.pl/strefa-biznesu/firma/a/ktora-firma-zasluguje-na-nagrode-gryfa-medialnego-zaglosuj-i-zdecyduj,12090723/

Więcej o nagrodzie:
http://biznes.trojmiasto.pl/gryf-gospodarczy/

BIOVICO Sp. z o.o.
Firma Biovico jest firmą ze 100% polskim kapitałem, projektującą innowacyjne rozwiązania medyczne. Specjalizuje się w aktywizacji ruchowej pacjentów z pomocą zaawansowanych produktów, suplementów diety i materiałów wykorzystywanych w endoprotezoplastyce oraz traumatologii.
Historia Biovico zaczęła się w 2008 r. od działalności trzech braci Wilandt, którzy zaoferowali zupełnie nowe, innowacyjne podejście do medycyny. Ideą przyświecającą właścicielom firmy było wypełnienie luki na rynku, gdzie brakowało produktów doskonale współgrających z naturalnymi procesami zachodzącymi w ludzkim organizmie. Obecnie, firma Biovico, z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia jest niekwestionowanym liderem dostawowych kwasów hialuronowych w Polsce. Produkty tej firmy są też dystrybuowane na rynki zagraniczne.