PPNT | 19.4.2018

Biegaj z głową - spotkanie z trenerem w ramach PPNT Aktywnie

Biegasz i chcesz poprawić swoje wyniki? A może Twoim celem jest zdobycie Grand Prix Gdyni? Jeżeli chcesz to robić wydajniej, szybciej i bezpieczniej, dowiedz się od najlepszych, jak to osiągnąć!

Biegasz - rób to z głową!

Już 9 maja, o godz. 16:30 w sali w F0.17 trener przygotowania motorycznego piłkarzy Arki Gdynia – dr Łukasz Radzimiński opowie o tym, jak biegać bezpiecznie i efektywnie. Podczas spotkania dowiesz się nie tylko jak monitorować swój organizm podczas wysiłku, ale także jak pokonać zmęczenie i zregenerować się po wymagającym starcie.

Sportowe sukcesy

Dr Łukasz Radzimiński,
od sześciu lat związany jest z gdyńskim klubem, wnosząc swój wkład w sukcesy piłkarzy Arki Gdynia. W sezonie 2013/14 pracował z pierwszym zespołem w charakterze trenera przygotowania motorycznego i diagnostyki. Obecnie związany jest także z Gdańską Akademią Wychowania Fizycznego, gdzie zajmuje się fizjologią wysiłku.


Biegowe ABC

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak najlepiej przygotować się do biegu, ułożyć dietę przed i po zawodach lub zaplanować swój codzienny trening, jeszcze dziś zapisz się na spotkanie.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Kiedy: 9.05.2018 (środa), godz. 16:30
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek IV, sala F0.17
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://biegaj.evenea.pl/

 UWAGA: spotkanie tylko dla Parkowiczów