PPNT | 30.1.2017

Bieg urodzinowy Gdyni 2017

Wciąż nie jesteś pewien czy zapisać się na Bieg Urodzinowy Gdyni? Ułatwimy Ci decyzję!

Wśród aktywnych Parkowiczów, którzy wezmą udział we wszystkich czterech biegach głównych tegorocznego Grand Prix Gdyni, rozlosujemy nagrodę: plan treningowo-żywieniowy biegacza, ułożony przez profesjonalnego trenera.

Impreza, która odbędzie się w dniach 11-12 lutego, zainauguruje nowy sezon PKO Grand Prix Gdyni. Zapisy na stronie: www.gdyniasport.pl trwają tylko do 31 stycznia br., do godz. 23:59.

Na PKO Grand Prix Gdyni, składają się jeszcze Bieg Europejski (6-7 maja), Nocny Bieg Świętojański (9 czerwca) i Bieg Niepodległości (11 listopada). Nagrodę w postaci spersonalizowanego planu treningowo-dietetycznego, ułożonego przez profesjonalnego trenera, rozlosujemy wśród Parkowiczów, którzy wystartują we wszystkich czterech wydarzeniach. Jedynym warunkiem jest wpisanie się na listę startową pod hasłem „PPNT Aktywnie”. Dodatkowo, w ramach nagrody, odbędzie się spotkanie z diet coachem pozwalające na ocenę rezultatów.

W tym roku, podczas Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim zawodnicy ruszą w odwrotnym kierunku niż dotychczas. Zamiast ze Skweru Kościuszki przemieszczać się na ul. Jerzego Waszyngtona, pomkną w stronę Bulwaru Nadmorskiego. Przy okazji Biegu Europejskiego i Nocnego Biegu Świętojańskiego uczestnicy przetestują zupełnie nowe trasy. Majowa przebiegać będzie obok symboli nowoczesnego miasta: Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, Forum Sportu oraz InfoBoxu. Natomiast trasa czerwcowa zahaczy o Witomino, dzięki czemu zawodnicy otrzymają szansę na zainkasowanie specjalnej górskiej premii, w wysokości 2500 zł. W obu przypadkach start i metę przewidziano na ulicy Kazimierza Górskiego, w pobliżu Narodowego Stadionu Rugby i Gdynia Areny. Trasa Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim pozostanie bez zmian.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, uczestnicy biegów, otrzymają wyjątkowe medale, nawiązujące do nazw biegów oraz ich genezy. Cyklowi towarzyszyć będzie również nowe hasło: „Nie przestawaj biec”.

Koszt rocznego pakietu startowego to 120 zł w przypadku PKO Grand Prix Gdyni i 80 zł dla uczestników Grand Prix Gdyni w Nordic Walking. Oczywiście możliwa będzie rejestracja przed każdym z biegów. W przypadku Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim ceny pakietu standard wynoszą 30 zł (bieg główny) i 20 zł (marsz nordic walking). Przy kolejnych trzech biegach, w ostatnim tygodniu rejestracji, ceny wzrosną o 10 zł.

Spóźnialscy, którzy postanowią zarejestrować się dopiero w biurze zawodów, zapłacą 100 zł za bieg główny oraz 50 zł za marsz nordic walking.

Bieg Urodzinowy Gdyni Grand Prix z PKO Bankiem Polskim – relacja 2016:

Zobacz więcej: 

Cztery trasy gdyńskiego Grand Prix

Zapisy