PPNT | 19.5.2017

Bezpłatne warsztaty z automatyzacji procesów biznesowych (RPA)

Wyobraź sobie, że zamiast człowieka przed komputerem siedzi robot, który nigdy nie jest zmęczony, pracuje 7 dni w tygodniu i nie popełnia błędów. Tak najprościej można opisać to czym jest RPA.

Kiedy: 06.06.2017 (wtorek), godz. 10:00 
Gdzie: Q Hotel Grand Cru, ul. Rycerska 11-12
Wstęp: bezpłatny, rejestracja na wydarzenie: https://warsztatyrpagdansk.evenea.pl/

Boty mają dużo większy współczynnik dokładności niż ludzie – może sięgać on nawet 99% co zmniejsza koszty operacyjne o 25-40% lub więcej. Roboty pracują 24 h, nie są głodne ani zmęczone i nie potrzebują wakacji. Automatyzacja procesów biznesowych pozwala na analizę większej ilości danych co jest ważne w przypadku audytów, analiz ryzyka oraz analizy przyszłych trendów i zachowań  konsumentów czyli analityki predykcyjnej gdzie wielkość próbki ma olbrzymie znaczenie. Według raportu Mindfields 90% badanych dostawców usług biznesowych zamierza inwestować w oprogramowanie działające jako robot w ciągu najbliższego roku, a 60% z nich już współpracuje z dostawcami software'owych robotów. 

W trakcie bezpłatnych warsztatów uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób zautomatyzować powtarzalne i monotonne czynności dzięki wykorzystaniu robotów (RPA - Robotics Process Automation), jakie zastosowania może mieć to w firmach uczestników oraz jakie przyniesie oszczędności. Warsztaty poprowadzi m.in. Dominik Jaskulski,  który ponad 7 lat zajmuje się optymalizacją i usprawnianiem procesów w operacjach bankowych, HR i IT oraz stworzył międzynarodowy zespół, który odpowiada za robotyzację procesów w Lufthansa GBS.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?
Na udziale w warsztatach najbardziej skorzystają osoby, które zajmują się optymalizacją kosztów i usprawnianiem procesów w firmach, czyli m.in.: CEO, dyrektorzy generalni, dyrektorzy zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. IT, kierownicy ds. finansowych, osoby zarządzające działami Lean czy Business Excellence.

Agenda spotkania:
10:00 - Rejestracja uczestników
10:15 - Rozpoczęcie spotkania
10:20 - Co to jest RPA - przykłady zastosowania w biznesie
11:00 - Jak RPA wykorzystywane jest przez duże firmy
11:40-12:00 - Przerwa kawowa
12:00 - 14:00 - Warsztaty w grupach
14:00 - Lunch

PPNT Gdynia patronem warsztatów. Więcej o spotkaniu: https://warsztatyrpagdansk.evenea.pl/