PPNT | 11.4.2018

Weź udział w ABSL Start-Up Challenge. Trwa rejestracja.

Szukasz partnerów biznesowych i inwestorów, który wesprą Twój innowacyjny pomysł? Podczas ABSL Start-Up Challenge będziesz miał możliwość zaprezentować swoje rozwiązania prezesom i managerom największych firm z sektora nowoczesnych usług i IT.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 20.04.2018.

 

Pięć powodów, dlaczego warto wystartować w ABSL Start-Up Challenge:

1. Będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego projektu potencjalnym klientom -  przedstawicielom międzynarodowych korporacji i dużych firm zrzeszonych w ABSL.

2. Zweryfikujesz czy Twój pomysł odpowiada na realne zapotrzebowania dużego biznesu.

3. Na półfinałach w 8 największych polskich miastach poznasz managerów i szefów największych firm z sektora nowoczesnych usług i IT w regionie.

4. Finaliści wystąpią na scenie głównej konferencji rocznej ABSL w Poznaniu (https://absl-conference.com/) przed ponad tysiącem przedstawicieli z sektora nowoczesnych usług biznesowych i IT, gdzie Keynote Speakerem będzie Simon Sinek.

5. Zwycięzcy konkursu ABSL Start-Up Challenge otrzymają zaproszenie na Polish Tech Day, odbywający się w ramach London Tech Week.

Czym jest ABSL?

ABSL to największa w Polsce organizacja przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, stale wspierająca rozwój tej najdynamiczniej rozwijającej się gałęzi gospodarki. Należą do niego najwięksi potentaci biznesu, tacy jak Procter&Gamble, Accenture, Citi, Goldman Sachs, Google, Hewlett Packard Enterprise, IBM, J.P. Morgan, Infosys, Shell, UBS czy Xerox.

Więcej informacji: http://absl.pl/pl/ 

Kogo szukamy?

Poszukujemy innowacji softwarowych, które zoptymalizują lub nawet zrewolucjonizują rynek nowoczesnych usług. Do konkursu zapraszamy szczególnie start-upy oferujące rozwiązania w zakresie fintech & blockchain, HR, marketingu i komunikacji oraz robotyzacji. Oczywiście rozpatrzymy też wszystkie inne ciekawe pomysły, mogące znaleźć zastosowanie w naszym sektorze.

Partnerem głównym ABSL Start-Up Challenge jest Procter & Gamble. Do projektu dołączyło też kilkudziesięciu partnerów regionalnych w całej Polsce, w tym Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, a patronat krajowy objęły Fundacja Startup Polska oraz PLUGin – Polish Innovation Diaspora.