Laboratorium | 22.9.2017

European Biotech Week

Świętujemy odkrycie DNA!
Kiedy:

30.09.2017 (sobota), godz. 11:30-14:30 
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, sala F/H 
Wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona, wymagana rejestracja: www.goo.gl/forms/rXu5P60Z20lrikki2

Laboratorium PPNT Gdynia i Stowarzyszenie Boost Biotech zapraszają na warsztaty „Podstawy kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym” w ramach European Biotech Week. 

European Biotech Week to coroczne wydarzenie, podczas którego przez wybrany tydzień w różnych częściach Europy odbywają się spotkania promujące wszystkie gałęzie biotechnologii. W ten sposób świętujemy odkrycie cząsteczki DNA w 1953 roku, które rozpoczęło rozwój całego sektora. W tym roku, do V edycji wydarzenia dołącza Gdynia – zapraszamy na warsztaty kontroli jakości.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy studentów, doktorantów, absolwentów, naukowców, oraz wszystkich myślących o karierze w przemyśle farmaceutycznym. Podczas kilkugodzinnych warsztatów zdobędziesz podstawy wiedzy z kontroli jakości, dowiesz się czym jest GLP i jak korzystać z Farmakopei.

Warsztaty poprowadzi Natalia Daca-Radtke: absolwentka Chemii i Biotechnologii Leków, ukończonych na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Posiada doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym. Pracowała między innymi w Polpharma S.A., obecnie bierze udział w projekcie dla koncernu farmaceutycznego Roche.