Laboratorium | 9.4.2018

Bio Laboratorium rozpoczyna V edycję projektu InnovaBio Pomorze

Studenci - rozpoczynamy rekrutację do projektu!

InnovaBio Pomorze to program, w którym studenci nauk przyrodniczych realizują projekty badawczo-rozwojowe na rzecz firm z sektora Life Science. Prace badawcze są wykonywane pod czujnym okiem pracowników, w PPNT Gdynia | Bio Laboratorium. Studenci tworzą zespoły badawcze, które są odpowiedzialne za realizację poszczególnych projektów, począwszy od sporządzenia planu badań, przez prace doświadczalne, po opracowanie ostatecznych wyników i ich prezentację na konferencji. Uczestnik programu, po ukończeniu zadania, otrzymuje Certyfikat udziału w IBP.  

Korzyści dla studentów
Celem programu jest zdobycie doświadczenia w stosowaniu technik laboratoryjnych, rozwinięcie umiejętności myślenia analitycznego i strategicznego oraz poszerzenie wiedzy specjalistycznej przez studentów.

Rekrutacja
Jeśli jesteś ambitny, nie boisz się podejmować nowych wyzwań, pragniesz poszerzać swoją wiedzę, doskonalić umiejętności oraz zawsze aktywnie angażujesz się w wykonywane zadania, a przy tym lubisz prace zespołową, jesteś idealnym kandydatem do naszego projektu. Zgłoś się i dołącz do zespołu!

Data rozpoczęcia rekrutacji 10 kwietnia 2018 r. Zgłoszenia (wypełniony formularz zgłoszeniowy) przyjmujemy na adres ibp@ppnt.gdynia.pl w terminie do 11 maja 2018 r.

Dodatkowe informacje na stronie: http://ppnt.pl/pl/projekty/innovabio-pomorze