Informacja Patentowa | 18.4.2018

Prawo własności intelektualnej dla przedsiębiorców

Podczas warsztatów wyjaśnimy, czym właściwie jest prawo własności intelektualnej, jak działa, ile kosztuje korzystanie z zapewnianych przez nie uprawnień i przede wszystkim dlaczego jego znajomość może być kluczowa dla funkcjonowania firmy.

Tym razem spotykamy się w ramach DOFE - Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Ale tak jak dobrze jest mieć pieniądze, również dobrze jest mieć podstawową wiedzę z zakresu prawa otaczającego firmę. Taką właśnie wiedzą podzielimy się w czasie warsztatów 11 maja - wyjaśnimy, czym właściwie jest prawo własności intelektualnej, jak działa, ile kosztuje korzystanie z zapewnianych przez nie uprawnień i przede wszystkim dlaczego jego znajomość może być kluczowa dla funkcjonowania (i przetrwania) przedsiębiorstwa.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Szwed - pracowniczka Informacji Patentowej PPNT Gdynia, prawniczka zajmująca się prawem cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii. Obecnie skupia się na prawie własności intelektualnej - wynalazkach, wzorach przemysłowych, know-how i tajemnicach przedsiębiorstw, pomagając firmom w ochronie ich kapitału intelektualnego.

Kiedy: 11.05.2018 (piątek), godz. 14:00-16:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala D (I piętro)
Wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: https://roip.evenea.pl