park

Oferta Parku skierowana jest do dojrzałych firm, które są na rynku dłużej niż 2 lata.

park

    Każdej firmie parkowej przysługuje wsparcie merytoryczne, konsultacje biznesowe i prawne oraz pomoc w promocji. Pakiet korzyści związanych ze statusem Parkowicza obejmuje również zniżki na wynajem sal konferencyjnych.

    Jak aplikować?

    Pierwszym krokiem jest wypełnienie elektronicznego formularza dotyczącego charakteru projektu, który planuje rozwijać aplikujący. Ideą PPNT Gdynia jest wspieranie działalności opartej na nowych technologiach, przyjmujemy więc tylko firmy, które prowadzą prace nad nowatorskimi projektami.
    Przedsiębiorcy muszą udowodnić innowacyjność swoich pomysłów na spotkaniu z Radą Naukową. Podczas prezentacji projektu oceniane są następujące kryteria: innowacyjność, funkcjonalność, atrakcyjność finansowa oraz gotowość rynkowa i ochrona projektu.

    Umowa podpisywana jest na 3 lata.

    Przed złożeniem formularza aplikacyjnego zawsze zalecamy kontakt z biurem obsługi firm (poniżej) w celu zweryfikowania dostępności interesującej Państwa powierzchni.

    * W celu poprawnego wypełnienia formularza aplikacyjnego, prosimy pobrać załącznik na swoje urządzenie i uruchomić go za pomocą Adobe Reader.

    • wypełnij elektroniczny formularz Odpowiedź
    • czekaj na odpowiedź Odpowiedź

      Odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe, zwykle w ciągu 7 dni

    • spotkaj się z Radą Naukową Odpowiedź

      Eksperci ocenią innowacyjność projektu i podejmą decyzję o jego przyjęciu (lub odrzuceniu).

    • podpisz umowę Odpowiedź

      Wcześniej będziesz musiał skompletować niezbędne dokumenty.

nasze przestrzenie

nasze przestrzenie
nasze przestrzenie
nasze przestrzenie

FAQ

  • Czy mogę dołączyć do PPNT Gdynia, nie mając działalności gospodarczej?

    Jeśli nie masz działalności gospodarczej, możesz aplikować jedynie do coworkingu (tam wymagamy tylko numeru NIP).

  • Jak wygląda spotkanie z Radą Naukową?

    Rada Naukowa PPNT Gdynia to grono ekspertów, naukowców i praktyków biznesu, nominowanych przez Prezydenta Miasta Gdynia. Ich zadaniem jest ocena projektów zgłaszanych do PPNT. Spotkania, podczas których wnioskujący wyjaśnia, na czym polega jego pomysł na biznes i odpowiada na pytania członków Rady Naukowej odbywają się raz w miesiącu.
    Musisz zatem przygotować się na szczegółowe pytania dotyczące składanego przez Ciebie projektu (obejmujące tematy: innowacyjności, funkcjonalności, wykonalności, atrakcyjności finansowej, gotowości rynkowej i ochrony projektu, znajomości rynku i modelu biznesowego).
    Pozytywna ocena Rady Naukowej powoduje przyjęcie projektu do realizacji w PPNT Gdynia. Ostatnimi etapami przed podpisaniem umowy z PPNT Gdynia są dostarczenie kompletu dokumentów oraz wybór lokalu.

  • Ile razy można starać się o przyjęcie do PPNT Gdynia?

    Nie ma ograniczonej ilości prób aplikowania do PPNT Gdynia.

  • Czy mogę współpracować z PPNT Gdynia, nie wynajmując powierzchni?

    Tak. Jeśli masz firmę, możesz współpracować z nami w modelu e-Park. E-Park to forma partnerstwa przeznaczona do realizacji konkretnych celów związanych ze wspólnymi projektami, które poprowadzisz z firmami parkowymi.

  • Czy mogę wynająć prototypownię lub laboratorium, nie wynajmując biura?

    Tak.
    Możesz wynająć prototypownię lub laboratorium na terenie PPNT Gdynia, aplikując poprzez
    standardowy formularz aplikacyjny PPNT (Inkubator lub Park) - należy w nim zaznaczyć odpowiednią opcję powierzchni.

    Możesz też wynająć większą prototypownię w Parku Konstruktorów (koło Stoczni Gdynia), aplikując przez odpowiedni formularz

  • Jakie dokumenty trzeba złożyć przed podpisaniem umowy z PPNT Gdynia?

    Oświadczenie o niezaleganiu z rozliczeniami w ZUS i US (własne lub zaświadczenie) oraz zestaw dokumentów dot. pomocy de minimis (wzory dokumentów otrzymasz w PPNT Gdynia).

kontakt

+48 58 880 81 40
aplikacja@ppnt.pl

Skip to content