kariera

sprawdź aktualne oferty pracy w PPNT Gdynia oraz w firmach parkowych

kariera

prowadzisz rekrutację w firmie parkowej? podeślij nam ogłoszenie, a umieścimy je w tej sekcji

  • 18.12.2018

    specjalista ds. komunikacji i marketingu | PPNT Gdynia

    Szukamy kreatywnej i energicznej osoby, która zasili zespół Centrum Designu, realizując zadania z zakresu promocji.

    Wymarzone cechy
    ambicja, komunikatywność, zdolności organizatorskie, cierpliwość, samodzielność, kultura osobista, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, asertywność, efektywność

    Wymagane umiejętności
    znajomość kanałów social media (FB, Instagram, YT), obsługa merytoryczna stron www, lekkie pióro, umiejętne posługiwanie się poprawną polszczyzną, praca pod presją czasu, wykonywanie wielu zadań jednocześnie, dynamiczne działanie, bardzo dobra znajomość j. angielskiego

    Oczekiwane doświadczenie
    praca na podobnym stanowisku w instytucji kultury / organizacji / firmie, prowadzenie kont firmowych w social mediach – obsługa i przygotowanie kontentu, pisanie komunikatów prasowych, kontakt z mediami (prasa, radio, telewizja, online)

    Dodatkowe talenty mile widziane
    obsługa programów graficznych, montaż audio i wideo

    Stanowisko
    Specjalista ds. komunikacji i marketingu

    Co oferujemy
    Praca w zmotywowanym zespole oraz udział we współtworzeniu najważniejszych wydarzeń branży designu w Polsce, w tym Gdynia Design Days. Jeśli poszukujesz nowej drogi rozwoju zawodowego i jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie – chcemy Cię poznać!

    więcej
  • 04.01.2019

    Embedded Software Engineer | MpicoSys Embedded Pico Systems Sp. z o. o.

    Obowiązki:
    tworzenie oprogramowania na systemy wbudowane o bardzo niskim poborze mocy oraz z komunikacją bezprzewodową;
    - projektowanie architektury funkcjonalnej produktów;
    - implementacja interfejsów pomiędzy komponentami;
    - praca z systemami związanymi z bezpieczeństwem komunikacji i danych (w tym smartw tym smart cards);
    Wykształcenie:
    techniczne

    Wymagania:
    - 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    - znajomość systemów wbudowanych w tym doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami ARM M0, M0+, M3;
    - praktyczna znajomość interfejsów komunikacyjnych;
    - wiedza z zakresu programowania w języku C oraz znajomość metod debugowania w systemach wbudowanych;
    - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    - dokładność w działaniu i zaangażowanie w pracę;
    - chęć rozwoju i poszerzania wiedzy;

    Oferujemy:
    - pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole, przy realizacji ciekawych projektów międzynarodowych; (Ticto , Sony , UN);
    - bezpłatny udział w autoryzowanych szkoleniach informatycznych;
    - dostęp do nowoczesnych technologii;(IoT, BLE, Wifi, Beacons, LTE, 3G, etc);
    - stabilne zatrudnienie w uczciwej firmie;
    - dużą samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego;
    - elastyczny czas pracy,
    - współfinansowanie karty MultiSport.

    Aplikacje można wysyłać do 2019-01-25, na adres: hr@mpicosys.com
    Więcej o firmie: https://www.mpicosys.com/

kontakt

+48 58 880 81 29
komunikacja@ppnt.pl