kariera

sprawdź aktualne oferty pracy w PPNT Gdynia oraz w firmach parkowych

kariera

prowadzisz rekrutację w firmie parkowej? podeślij nam ogłoszenie, a umieścimy je w tej sekcji

  • 01.02.2019

    Specjalista ds. Zakupów - Elektronika | MpicoSys Embedded Pico Systems Sp. z o.o.

    Obowiązki:
    - wyszukiwanie i monitorowanie jakości usług dostawców i podwykonawców z branży elektronicznej w skali międzynarodowej (weryfikacja ofert, dokonywanie zakupów),
    - zlecanie i monitorowanie produkcji komponentów w zewnętrznych firmach montażowych,
    - budowanie relacji biznesowych,
    - analiza i optymalizacja stanów magazynowych,
    - dbałość o ciągłość dostaw,
    - kontrola realizacji zamówień,
    - rozwiązywanie kwestii reklamacji, opóźnień dostaw,
    - planowanie i organizowanie wysyłek krajowych i zagranicznych,
    - prowadzenie dokumentacji zakupowej.

    Wymagania:
    minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakupach,
    doświadczenie w zakupach w branży elektronicznej – warunek konieczny,
    - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    - doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji z dostawcami,
    - komunikatywność i umiejętności budowania dobrych relacji z dostawcami,
    umiejętność precyzyjnego planowania, wykonywania i rozliczania zadań,
    - dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office (szczególnie: Excel i Power Point).

    Oferujemy:
    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - elastyczne godziny pracy,
    - przyjazną atmosferę w organizacji, w której relacje są partnerskie,
    - wsparcie rozwoju zawodowego (szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe),
    - współpracę w dynamicznym, twórczym zespole przy realizacji ciekawych projektów międzynarodowych.

    Aplikacje przyjmowane są do: 2019-10-02
    Adres składania aplikacji: hr@mpicosys.com
    Więcej o firmie: www.mpicosys.com

kontakt

+48 58 880 81 29
komunikacja@ppnt.pl